DEPILACJA LASEROWA – REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA ELOS

DIETA DASH – NAJZDROWSZA DIETA ŚWIATA
10 stycznia 2017
DIETA SPOSOBEM NA WALKĘ Z NIETOLERANCJĄ POKARMOWĄ
10 kwietnia 2017
Pokaż wszystkie

DEPILACJA LASEROWA – REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA ELOS

Odkryj tajemnicę skutecznej depilacji, nawet bardzo jasnych włosów: depilacja laserowa ELOS

Na początek szczypta historii. Czy wiesz, że dzieje depilacji sięgają aż czasów starożytnych? Już od wieków czynność sukcesywnego usuwanie owłosienie z różnych partii ciała, zapewniła sobie nadrzędną rolę w całym spektrum zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Zapytasz, dlaczego depilacja!

Ludzie depilują się z powodów estetycznych, praktycznych, kulturowych. W każdej epoce „rodzi” się nowa moda, a w każdej cywilizacji umacnia kultura. XXI wiek jest wiekiem estetycznej dominacji, nie wypada nie dbać o siebie. Zaawansowana estetyka wyglądu jest wręcz wymogiem, a nie jedynie odległym marzeniem. I taki stan rzeczy dotyczy już nie tylko kobiet, ale i coraz częściej mężczyzn.

 

Czy depilacja to tylko moda?

Nie, nadmierne owłosienie może stanowić poważny problem nie tyle natury estetycznej co zdrowotnej, wynikającej z zaburzeń pracy organizmu. Może stać się przyczyną kompleksów, zwłaszcza jeśli panuje moda na gładką skórę.

 

Dlaczego depilacja urządzeniem ELOS?

Korzystamy z jedynej w Tarnowie i jednej z nielicznych w kraju rewolucyjnej technologii ELOS. Jest ona w stanie całkowicie usunąć każdy rodzaj zbędnego owłosienia, niezależnie od jego koloru czy grubości. Co ciekawe, epilacja laserowa ELOS usuwa nawet bardzo jasne włosy, nie powodując przy tym przebarwień skóry, jak to się dzieje w przypadku innych urządzeń. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, możliwa jest również bezpieczna depilacja opalonej skóry, bez żadnych skutków ubocznych.

 

Co musisz wiedzieć o ELOS?

W urządzeniach ELOS wykorzystuje się jednocześnie energię światła i prądu RF. W porównaniu z aparatami wykorzystującymi tylko laser czy IPL, urządzenie ELOS pozwala na stosowanie niższych energii światła, zmniejszając ryzyko poważnych efektów ubocznych a także umożliwia bezpieczna epilację na ciemnej skórze. Prąd RF kompensuje mniejszą energię światła i działa niezależnie od ilości melaniny w skórze. Dzięki temu uzyskujemy lepsze wyniki dla jasnych włosów a także dla włosów rosnących głębiej (plecy, bikini).

 

Dlaczego depilacja w LightMed?

  • Gwarantujemy opiekę lekarza.

  • Technologia ELOS umożliwia skuteczniejszą i bezpieczniejszą depilację

  • Umożliwiamy wykonanie zabiegu w komfortowych warunkach

 

ELOS to:

  • skuteczna depilacja, nawet bardzo jasnych włosów

  • skuteczna depilacja włosów rosnących głęboko (okolica bikini, plecy)

  • skuteczna depilacja nawet opalonej skóry

  • skuteczna depilacja dowolnych obszarów ciała

 

Zapraszamy Panie i Panów do wypróbowania efektywnych zabiegów depilacji laserem ELOS!